10 sposobów, aby obniżyć koszty energii elektrycznej

Jednym z głównych problemów dzisiejszego świata jest strata energii elektrycznej . Jako zainteresowanych obywateli, wszyscy musimy dołożyć starań, aby uratować jak najwięcej jak to możliwe. Energia elektryczna stała się integralną częścią życia, ale wyobrazić sobie istnienie bez niego.

Zastanów się nad:
1. przeprowadzić audyt energetyczny. W ten sposób można wiedzieć, gdzie ognisk odpadów. Można zrobić plan oszczędzania energii wskazując dokładnie, gdzie zmniejszyć zużycie. Niektóre pomysły mogą być proste, jak pozostawiając ekspresu, gdy nie jest używany.
2. Zastanów się przykręcanie termostatu do 10 ° C przez noc. Jeśli można to zrobić przez około osiem godzin dziennie, będzie oszczędność 10% energii bez utraty komfortu. Zamknij domu w zimie, aby zachować dobrze ciepła.

3. zestawić wszystkie izolację domu. Jeśli jesteś zwiększyć izolację poddasza około 30 centymetrów, zużycie energii elektrycznej może być zmniejszona o 20%.

4. sadzenia drzew wokół domu , aby utrzymać ciepło zimą i chłodne latem. Badania pokazują, że natura Pokrywa może przynieść wiele korzyści.

5. sprawdzić wszystkie kable i wtyczki w poszukiwaniu jakiejś straty.

6. Światło jarzeniowe jest bardzo energooszczędne. Wykorzystuje 75% mniej energii niż zwykłe światła. To ma też więcej życia, a tym samym przyczyni się do większych oszczędności.

7. Wykorzystanie energii poziom efektywnych elementów. Wykorzystują one mniej energii i choć może nie wierzyć, energooszczędny lodówka zużywa mniej energii niż żarówki.

8. Gdy nie w domu dla ciągu kilku godzin lub dni, należy wyłączyć wszystko, co jest elektryczny i powinno obniżyć termostatu, podgrzewacz wody i lodówki na najniższym poziomie.

9. Upewnij się, że korzystasz z prysznica, które mogą oszczędzać wodę. Koszty ogrzewania wody dla rodziny mogą być rozpowszechniane.

10. zaaklimatyzować domu. To może pomóc zmniejszyć rachunki za ogrzewanie o 20% i chłodzenia rachunki o 10%. Nawet wtedy, gdy budujesz lub zdobienia materiałów używanych, które są przyjazne dla klimatu, czyli takie, które nie są dobrymi przewodnikami ciepła lub zimna. Instalowanie okien i szklanych paneli na dachu tak, że światło może wejść w ciągu dnia. Dołożyć starań, aby wyłączyć światła i fanów po opuszczeniu pokoju. Upewnij się, że filtry w klimatyzatorach i grzejniki są czyste od wszelkich zanieczyszczeń.

Jeśli nosisz styl wydajnej energii życiowej widać jak zmniejszyć liczbę ich rachunki za elektryczność . Uprawnienia do zmniejszenia kosztów rachunków za energię elektryczną jest dostępna. Jest to tak proste jak mycie dużych obciążeń z zimną wodą. Użyj opcji ciepłej wody na ubrania, które są naprawdę brudne. pokarmy Cooka natychmiast udać się do jedzenia, więc ci będzie oszczędność kosztów i chłodzenia przegrzany. Zapoznaj się z termostatu chłodziarki do minimum, gdy jest zimno lub gdy chłodne. Wyłączyć zamrażarkę, jeśli nie są używane. Małe składki mogą dodać się do znacznej ilości zaoszczędzonej energii. Oraz oszczędność energii oznacza pieniądze w banku.

Inne wskazówki, aby oszczędzać energię elektryczną w domu
W tych czasach konieczne jest, aby zapisać w domu wszystko, co możliwe. Uczenie się oszczędzać energię elektryczną w naszym domu ćwiczeń obejmuje szereg prostych nawyków, które wyjaśni poniżej:

• Staraj się unikać przeciągów Wchodząc przez drzwi i okien, ograniczyć korzystanie z pieca.
• Sprawdź termostat, musi być regulowana na 45 ° lub 50 ° stopni Celsjusza.
• podgrzewacz wody z kamienia i stare spędza więcej gazu.
• Unikać ciepła odpadowego i suszenia ubrań z żelazkiem.
• Ustawienie termostat żelazka według tego rodzaju materiału, by można prasować.
• Użyj żelaza z czasem linki. Przed przystąpieniem do zawarcia, że będzie korzystać z ciepła pozostałego.
• Nigdy nie zapomnisz podłączony żelaza, w uzupełnieniu do marnowania energii będzie zapisywanych swoje bezpieczeństwo na ryzyko.
• zebrać pewną ilość ubrań do prasowania, aby uniknąć energii odpadowej i wyłączanie talerzu.
• Trzymaj drzwi i okna zamknięte uniemożliwi wjazd poza klimatyzowanym otoczeniu.
• Tylko wykorzystanie limitu Zależności potrzeby.
• urządzenia klimatyzacyjnego zainstalować w oddzielnych kabli i obwodów elektrycznych z odpowiednich urządzeń ochronnych.
• Maksymalna przeziębienie, nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem środowiska. Nie przechowywać w lodówce nadmiernie.
• Sprawdź, czy drzwi lodówki zamykają się prawidłowo. Jeśli uszczelka jest uszkodzona, wymień ją .
• Spróbuj otworzyć lodówkę tylko wtedy, gdy to konieczne i tak szybko , jak to możliwe. Otwieranie i zamykanie drzwi często jest równoznaczne z odpadów.
• Umieścić go z dala od źródeł ciepła. Umieszczenie go pomiędzy ścianami lub meblami należy pozostawić minimalną odległość 15 cm.
• regularnie rozmrażać lodówkę. Nadmierna zaczyna się, gdy pole lodu osiągnie grubość 5mm.

Dodatkowe wskazówki, aby oszczędzać energię elektryczną
Czy chcesz, aby wydawać mniej na ich rachunki za gaz, lub jeśli szukasz lepszy sposób wykorzystania energii w swoim domu, po prostu zrobić kilka rzeczy, które można zrobić dużą różnicę w swoim domu.

Dlaczego nie rozważyć skuteczność? Można płacić rachunki sprawdź na http://rachunekzaprad.com.pl/, a następnie, po co się męczyć? Wiele osób dziwi się, że mogą one stracić więcej niż 25% energii w domu, bez konieczności zrobić. Można to dosłownie wyrzucanie pieniędzy w toalecie.

Dobrą wiadomością jest to, które z kolei swój dom w wydajnej energii nie musi być bardzo trudnym zadaniem. Nie musi to być bardzo kosztowne. Istnieją pewne zmiany, które mogą być wykonane w domu, w rozsądnych cenach. Te zazwyczaj są rzeczy, o których warto pamiętać, jeśli myślisz o zapisywanie się dużo o pieniądze.

Jak widać w tym eBook, istnieje wiele rzeczy, które można zrobić, aby poprawić zdolność domu do wykorzystania energii w bardziej inteligentny sposób, każdy aspekt można sobie wyobrazić. Ale w naszych pierwszych rozdziałach, musimy poświęcić trochę czasu, aby przeanalizować, czy zmiana ta naprawdę warto.

Istnieją pewne produkty i niektóre firmy, które obiecują, aby zaoszczędzić sporo pieniędzy, a potem kończy się inwestować dużo i nic nie oszczędzając.

Co osoba, która ma na celu poprawę zdolności domu do korzystania z energii w sposób inteligentny, aby zrobić to dobrze wyglądać produkt, stosowany, liście, a koszt instalacji, a następnie ustalić, jeśli naprawdę mają potencjał na pokrycie tych kosztów poprzez oszczędności energii dzięki EnergiaDirect.pl

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s